Co na BIKEDOO říkáte vy?

Zkušenosti. Dojmy. Pocity.

Michal Kiss | milovník rychlé jízdy a první vlastník BIKEDOO

„Když jsem BIKEDOO uviděl, tak moje první slova byla: „Wau motorka!“ Jízda je velmi svižná, ale hlavně návyková a osvobozující. Úplně jsem zapomněl, že sedím na vozíku. V práci mi to pomáhá velmi – hlavně při přesunu. S BIKEDOO zapomenu na všední starosti a bolesti. Užívám si každý ujetý metr.“

Marta Pantůčková | umělkyně a adrenalinový nadšenec

"Rázem na vše zapomenete a užíváte si naplno jízdu. Bikedoo jsem vyzkoušela sice v nepříznivém počasí, ale i tak to stálo za to. Moc jsem si to užila s větrem ve vlasech a pocitem svobody. Jízda naprosto úžasná, moc se mi líbí ovládání na řidítkách a vůbec vám to nepřijde, že jedete na svém vozíčku pro handicapované, rázem zapomenete a užíváte si naplno jízdu."

Matěj Hejduk | odvážný kluk s duší závodníka

"Na BIKEDOO jsem se cítil jako někdo jiný. Tak volný. Moc se mi to líbilo. Řídilo se to lehce. Ovládání bylo přehledné. Připadal jsem si, jako kdybych jel na motorce. A moc se mi líbily ti vypoukliny proti převrácení. Moc jsem se bavil. Taky se mi líbilo, že ta motorka byla přidělatelná k vozíku a mohla se zase od něj oddělat."

Dagmar Hejduková | Matějova maminka

"BIKEDOO je úžasný nápad, který může lidem na vozíku pomoci být mobilní dle vlastních potřeb a tužeb – bez spoléhání se na městské dopravní prostředky či cizí pomoc. Během krátké chvíle jsem viděla přeměnu chlapce s obavami z nové věci v chlapce s drivem a pokušením zkoušet věci, které by milující matky vidět neměly, jelikož jim přivedou infarkt 🙂. Přála bych si, abychom nejen my mohli v budoucnu pomoc synovi k samostatnosti, možnosti volného pohybu a užívání si světa a života s co možná minimálním množství překážek."

Karel Sobol | akční otec a vedoucí člen týmu Střediska Teiresiás při Masarykově Univerzitě

"BIKEDOO je pro mne příležitost, jak vytáhnout celou rodinu s dětmi na výlet do přírody. Zabalit vše do kufru auta a vyrazit i někam dál, na výlety do námi nepoznaného a trekového prostředí. Projížďku s BIKEDOO jsem si osobně užil! Obzvlášť pak oceňuji kvalitní zpracování a dobře vypadající design."